Blog

fcd20f61c131da3de4fcd1adf7fbddb8.jpg
14 februari 2015

It is time to party!

Hieperdepiep… HOERA!

Acht jaar geleden de sleutel,
Acht jaar geleden de opening.

Samen een passie hebben en die tot uiting brengen. De liefde voor mooie materialen, stoffen en kleuren. Blij worden van mensen in de winkel en onszelf gelukkig voelen als zij blij de deur uit gaan. Daarnaast ook al acht jaar de mooie labels spotten en nog steeds houden van het ondernemen...

In acht jaar hebben we er ook mooie dingen bij gekregen. Een webwinkel en een mooie 10Days Conceptstore op Meent. Nu na acht jaar zijn wij blij dat we deze stap hebben durven maken. Al dit moois hadden we nooit willen missen! Een jaartje ouder worden is toch eigenlijk niet zo erg en vooral niet met dit top team alle jaren. Speciaal voor dit acht jarig bestaan geven zij ook even aan wat Puur nu zo leuk maakt!

Miranda
‘Woensdag 14 februari 2007… Het voelt als de dag van gisteren en kijk waar we nu staan. Met een super team hebben we Puur gemaakt zoals zij nu is; een stoere toch huiselijke winkel waar iedereen zich welkom mag voelen, een webshop en sinds kort kunnen wij er een 10 Days conceptstore op de meent aan toevoegen. Blij met onze klanten die al 8 jaar het vertrouwen in ons hebben. En trots op ons team want meiden zonder jullie was dit nooit gelukt. Ik heb zin in de volgende 8 jaar!’

Nathalie
‘Puur voelt al 8 jaar als een mooie uitdaging. Ik ben blij dat wij dat al die jaren met jullie mogen delen… Samen met ons topteam durf en kan ik de hele wereld aan!’

Carla
‘Vanaf dag 1 alles meegemaakt. Wat een leuke winkel, leuke collega’s, toffe webshop en leuke klanten! Wat mij betreft nog vele mooie jaren in het vooruitzicht.’

Linda
‘8 jaar Puur in mijn leven, met elkaar hoogte-en dieptepunten beleven. Dat maakt ons team zo bijzonder, en dat vind ik een wonder.’

Jeanette
‘Bij ons op ‘t werk waarderen we ieders kwaliteiten, delen we lief en leed, zeggen we wat we doen en doen we wat we zeggen, werken we samen, zijn we positief, eerlijk en collegiaal. Kortom, we zijn we er altijd voor elkaar!’

Sophia 

De mooie kleding, de gezellige klanten maar vooral het top team zorgt ervoor dat het altijd een feestje is om te werken. Vandaag maken we het feestje nog ietsje groter en proosten we op nog heel veel mooie jaren!’

Dus, kom maar op... Puur is al helemaalklaar om haar achtste verjaardag te vieren!